ورقکاری

به مجموعه عملیات هایی که به منظور فرم دادن ورق‌ها و ساخت قطعات از ورق ها انجام می‌گیرد ، ورقکاری گفته می شود. این عملیات ها بسیار متنوع می‌باشند که از جمله می‌توان به عملیات‌های برشکاری ، سوراخکاری ، خم‌کاری ، پانچ ، نورد ،  کشش عمیق، فرایندهای اتصال و مونتاژ ورق‌ها و … اشاره نمود.

گروه صنعتی پارسه متشکل از مهندسان و متخصصین جوان و با تجربه و با اتکا به خداوند منان و دانش مهندسان خود و بهره گیری از مدرن ترین و به روزترین ماشین آلات ورقکاری آمادگی ارائه خدمات زیر را به مشتریان محترم دارد:

 1. خدمات ورقکاری (انواع خدمات مربوط به برش ، نورد ، خمکاری و فرمینگ انواع ورق های روغنی ، سیاه ، گالوانیزه و گالوانیزه رنگی از ضخامت ۰.۳ میل تا ۵ میل )
  خدماتی شامل:
  برش انواع ورق روغنی ، ورق سیاه ، ورق گالوانیزه و ورق گالوانیزه رنگی
  فرمینگ انواع ورق های موج دار شیروانی در ۵ طرح ( کرکره سینوسی ، ذوزنقه ، شادولاین ، طرح سفال پالرمو و طرح سفال ژنوا )
  تولید انواع فلاشینگ نمای شیروانی ( نمای سینه کفتری ، نمای سه پله ، نمای آیینه ای و نمای رومی )
  تولید انواع دامپای روغنی ، دامپای گالوانیزه ، دامپای گالوانیزه رنگی جهت پوشش زیر سقف شیروانی و همچنین سقف کاذب
  تولید انواع آبرو جعبه ای و آبرو لندنی یا هلالی
  تولید انواع پروفیل های فلزی نظیر باکس ، رایزر ، زد و غیره
  تولید انواع فلاشینگ در و فلاشینگ پنجره و فلاشینگ قرنیز و انواع چارچوب قاشقی ، فرانسوی و مکزیکی و غیره
  تولید انواع قالب جدول ، قالب بتون ، کفی و غیره
  پذیرش انواع سفارش خمکاری و برشکاری و سوراخکاری
 2. رنگ کاری انواع مقاطع فلزی
 3. آبکاری انواع مقاطع فلزی

پانچ ورق

یکی از کاربردهای مهم ورق در صنعت و نمای ساختمان استفاده از ورق های مشبک است. ورق های مشبک که در اصطلاح به نام " ورق های پانچ " شناخته می شوند توسط گروه صنعتی پارسه در ابعاد و ضخامت ها و متریالهای گوناگون تولید و عرضه می شوند.

توری

خمکاری

بسیاری از قطعات صنعتی و ساختمانی به روش خمکاری و نورد تولید می شوند. روش خمکاری از کم هزینه ترین و با کیفیت ترین روش های تولید قطعات مخصوصا قطعات نمونه می باشد. 

سوراخکاری

قطعات و المان های سازه های صنعتی و ساختمانی اغلب جهت مونتاژ نیازمند سوراخکاری هستند. با توجه به ساده سازی روزافزون المان های صنعتی و ساختمانی معمولا بخش بزرگی از خدمات ورقکاری به سوراخکاری نیازمند است. به صورت کلی با توجه به دقت مورد نیاز و همچنین نوع هدف مورد انتظار از المان هر سازه به دو روش پانچ و سوراخکاری با دستگاه دریل می توان فرآیند سوراخکاری را انجام داد.

گروه صنعتی پارسه با دارا بودن دو دستگاه دریل ستونی با دقت بالا و همچنین دستگاه پانچ مخصوص پلیت های ساختمانی آمادگی ارائه انواع خدمات سوراخکاری را برای قطعات با ابعاد و ضخامت های مختلف دارد.

برش انواع مقاطع

گروه صنعتی پارسه با دارا بودن ماشین آلات دقیق و به روز آمادگی ارائه انواع خدمات برش کاری را برای تمامی مقاطع فلزی دارد. می دانیم که با توجه به مقطع مورد نظر برای برش و تلرانس ابعادی مجاز روش های متفاوتی برای برش مقاطع فلزی وجود دارد : 

برش با اره

برش با گیوتین

برش لیزر

برش واترجت

برش پلاسما

برش هوا گاز 

برش وایرکات