لوله گاز

لوله گاز

از لوله گاز برای منتقل کردن کردن گاز مسافت های بین شهری و همینطور میان ایستگاه های گاز استفاده می شود.

خطوط لوله گاز :

خطوط لوله گاز به خطوط تغذیه و خطوط شبکه توزیع تقسیم می شوند.

به خطوط...

ورق پانچ ستاره

ورق پانچ ستاره 

ورق پانچ که ورق مشبک نیز نامیده می شود طرح ها و مدل های متنوعی دارد . یکی از طرح های پرکاربرد ورق پانچ ، ورق پانچ ستاره می باشد که چشمه آن به شکل ستاره است...

پوشش سقف شیروانی

انتخاب پوشش سقف شیروانی

پوشش سقف شیروانی
در واقع پوشش سقف شیبدار علاوه بر ظاهر زیبا و جلوه با شکوهی که به ساختمان می بخشد ، حس بسیار خوبی را در بیننده ایجاد می کند . گویی مفهوم سقف...

اجرای انواع پله

گروه صنعتی پارسه انواع راه پله های فلزی و استیل را با طرح های متنوع و سفارشی تولید و عرضه می نماید. انواع راه پله های ساده ، گرد ، گردان ، طرح دار و با استفاده از انواع مقاطع فلزی نظیر لوله ، پروفیل ، ورق های مشبک و آجدار و سایر المان های فلزی مورد نظر مشتریان محترم.

اجرای انواع فلاشینگ ساختمانی

فلاشینگ ساختمانی المانی است که جهت آب بندی و فینیشینگ نهایی سطوحی از ساختمان که در معرض باران و برف قرار دارند به کار می رود. این ابزار توسط سنگ و همچنین فلز اجرا می شود تا علاوه بر دارا بودن سطحی پرداخت و زیبا ، از ریزش باران و برف بر روی دیوار و پنجره ها جلوگیری نماید.
گروه صنعتی پارسه متخصص در طراحی ، تولید و اجرای انواع فلاشینگ ، قرنیز ، درپوش بام و کاورهای فلزی نمای ساختمان با دارا بودن اکیپ های مجرب در سطح تهران آمادگی ارائه انواع خدمات زیر را به مشتریان محترم دارد:

اجرای انواع سقف های شیروانی

گروه صنعتی پارسه با بهره گیری از مجرب ترین مهندسان و متخصصان در تمامی زمینه های مشاوره ، طراحی و اجرای سقف های شیروانی آماده ارائه خدماتی با کیفیت عالی به مشتریان محترم می باشد.

این خدمات در چند زمینه قابل ارائه است:

تهیه و توزیع سایر تجهیزات شیروانی

سقف شیروانی از اجزای متفاوتی تشکیل شده است که این اجزا در تمامی سقف ها مشترک هستند ولی با توجه به نوع پوشش و طراحی سقف ممکن است متریال مورد استفاده برای این اجزا متفاوت باشند. می دانیم که هدف از سقف شیروانی جلوگیری از نفوذ آب و باد به داخل ساختمان و جلوگیری از اتلاف انرژی می باشد . همچنین یکی از مهمترین خواسته های طراحان در طراحی سقف های شیبدار زیبایی سازه است. با توجه به اهداف ذکر شده برای هرکدام از اجزای سقف های شیب دار المان ها و متریال متفاوتی طراحی شده است.

پانچ ورق

یکی از کاربردهای مهم ورق در صنعت و نمای ساختمان استفاده از ورق های مشبک است. ورق های مشبک که در اصطلاح به نام " ورق های پانچ " شناخته می شوند توسط گروه صنعتی پارسه در ابعاد و ضخامت ها و متریالهای گوناگون تولید و عرضه می شوند. ورق مشبک می تواند از ورق های روغنی (نورد سرد) ، ورق سیاه ( نورد گرم) ، ورق گالوانیزه ، آلومینیوم ، استیل و دیگر فلزات تولید گردد. همچنین ورق های مشبک می تواند از ضخامت ۰.۶ میل تا ۵ میل از متریال های مختلف تولید و عرضه می شود. طرح های متنوعی از نوع پانچ نیز قابل تولید است.

خمکاری

بسیاری از قطعات صنعتی و ساختمانی به روش خمکاری و نورد تولید می شوند. روش خمکاری از کم هزینه ترین و با کیفیت ترین روش های تولید قطعات مخصوصا قطعات نمونه می باشد.