اجرا

گروه صنعتی پارسه با بهره گیری از مهندسان و متخصصین مجرب و اکیپ های نصب با تجربه‏ ، سالهاست انواع فلاشینگ های نما ، فلاشینگ پنجره ، درپوش بام ، فلاشینگ سوله ، فلاشینگ درز انقطاع و انواع المان های فلزی مورد نیاز مشتریان محترم را طراحی ، تولید و اجرا می نماید.
پروژه های مختلف و عظیم اجرا شده در سطح شهر تهران و همچنین برخی از شهرستان های کشور خود موید کیفیت کارهای اجرا شده توسط گروه صنعتی پارسه می باشد.

اجرای سقف شیروانی

از مهمترین خدمات گروه صنعتی پارسه در زمینه اجرای پروژه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

طراحی و اجرای انواع فلاشینگ نما ‏، فلاشینگ پنجره ، فلاشینگ درپوش بام و فلاشینگ سوله
مشاوره در کلیه مراحل برآورد هزینه ، طراحی و اجرای انواع سقف های شیروانی توسط مهندسین مجرب و متخصص
طراحی واجرای انواع سقف های شیروانی یکطرفه دو طرفه چهار طرفه و گرد برای سوله ها ، ویلاها ، سردر و آلاچیق
اجرای انواع سقف های شیروانی با بهره گیری از مجرب ترین اکیپ های اجرایی در اقصی نقاط کشور
 

اجرای انواع پله

گروه صنعتی پارسه انواع راه پله های فلزی و استیل را با طرح های متنوع و سفارشی تولید و عرضه می نماید. انواع راه پله های ساده ، گرد ، گردان ، طرح دار و با استفاده از انواع مقاطع فلزی نظیر لوله ، پروفیل ، ورق های مشبک و آجدار و سایر المان های فلزی مورد نظر مشتریان محترم.

اجرای انواع فلاشینگ ساختمانی

فلاشینگ ساختمانی المانی است که جهت آب بندی و فینیشینگ نهایی سطوحی از ساختمان که در معرض باران و برف قرار دارند به کار می رود. این ابزار توسط سنگ و همچنین فلز اجرا می شود تا علاوه بر دارا بودن سطحی پرداخت و زیبا ، از ریزش باران و برف بر روی دیوار و پنجره ها جلوگیری نماید.
گروه صنعتی پارسه متخصص در طراحی ، تولید و اجرای انواع فلاشینگ ، قرنیز ، درپوش بام و کاورهای فلزی نمای ساختمان با دارا بودن اکیپ های مجرب در سطح تهران آمادگی ارائه انواع خدمات زیر را به مشتریان محترم دارد:

اجرای انواع سقف های شیروانی

گروه صنعتی پارسه با بهره گیری از مجرب ترین مهندسان و متخصصان در تمامی زمینه های مشاوره ، طراحی و اجرای سقف های شیروانی آماده ارائه خدماتی با کیفیت عالی به مشتریان محترم می باشد.

این خدمات در چند زمینه قابل ارائه است: