ورق طرح سفال پالرمو

ورق طرح سفال پالرمو 

 

گروه صنعتی پارسه ورق های موج دار شیروانی را در 6 طرح متنوع تولید می نماید و به مشتریان محترم عرضه می نماید. ورق های شیروانی از ورق گالوانیزه و گالوانیزه رنگی در ضخامت های مختلف قابل تولید و عرضه هستند. طرح سفال از جدیدترین و زیباترین طرح های موج دار شیروانی مورد استفاده در سقف شیروانی است. گروه صنعتی پارسه ورق طرح سفال را در دو طرح پالرمو و ژنوا تولید و به مشتریان محترم تقدیم می کند.

 

 

قدیم ورق طرح سفال پالرمو و ورق طرح سفال ژنوا جهت پوشش سقف شیروانی ، پوشش سردر ساختمان ها ، پوشش سقف آلاچیق ها و دیگر کاربردهای طراحی شده مورد استفاده قرار می گیرد. 

 

پوشش ورق طرح سفال پالرمو از زیباترین ورق های موج دار شیروانی است که طرح فرمینگ آن به صورت سفال می باشد و برای بیینده نمای سفال را ایجاد می نماید. گروه صنعتی پارسه ورق طرح سفال پالرمو را از ورق گالوانیزه و گالوانیزه رنگی در رنگ های متنوع تولید و به مشتریان محترم تقدیم می دارد. 

 

قدیم ورق طرح سفال پالرمو با وزنی بسیار سبک نمای سفال را برای بیننده ایجاد می نماید. این ورق جهت پوشش سقف شیروانی علاوه بر این که در طول های دلخواه مشتریان محترم قابل تولید است، مشکلات سفال نظیر سنگینی ، شکستگی و عدم آب بندی سفال و ... را ندارد.  

رنگ های موجود ورق های گالوانیزه رنگی گروه صنعتی پارسه که از آن ورق های موج دار شیروانی تولید می گردد را در ادامه می توانید ملاحظه فرمایید: 

 

طرح سفال پالرمو قرمز رنگ رال 3000
طرح سفال پالرمو بنفش رنگ رال 4005
طرح سفال پالرمو قهوه ای رنگ ( رنگ سفال ) رال 8004
طرح سفال پالرمو آبی رنگ رال 5015
طرح سفال پالرمو نارنجی رنگ رال 2004
طرح سفال پالرمو سبز رنگ رال 6024
طرح سفال پالرمو قهوه ای سوخته رنگ رال 8017
طرح سفال پالرمو زرد رنگ رال 1023
طرح سفال پالرمو لیمویی رنگ رال 1028
طرح سفال پالرمو صورتی رنگ رال 4003

 

مشخصات فنی طرح سفال پالرمو

 

گسترده ورق بعد از فرمینگ بعد از نصب (مفید) وزن / در هر متر گسترده (ورق 0.5 میل )
100 سانت 90 سانت 80 سانت 4.2 kg
125 سانت 110 سانت 100 سانت 5.3 kg