قرنیز - فلاشینگ -

قرنیز - فلاشینگ -

فلاشینگ نمای پنجره (قرنیز)

 

فلاشینگ ابزاری است که جهت کاور نمودن ( آب بند نمودن) انتهای سازه شیروانی و همچنین جان پناه پشت بام، قرنیز درب و قرنیز پنجره و همچنین قرنیز روی دیوار به کار می رود. فلاشینگ با توجه به کاربرد آن انواع مختلفی دارد و برای ساخت آن می توان ورق با جنس های متفاوتی استفاده نمود.

 

 

 

همانطور که پیشتر توضیح داده شد فلاشینگ نما را به دو دسته کلی فلاشینگ نمای شیروانی و فلاشینگ ( یا قرنیز ) تقسیم نمود. فلاشینگ یا قرنیز معمولا جهت کاور نمودن دیوار و یا المانی از نمای ساختمان بکار می رود و در نتیجه با توجه به ماهیت آن رنج گسترده ای از طرح و متریال و اندازه را در بر می گیرد. گروه صنعتی پارسه با توجه به نیاز مشتریان و بر اساس طراحی مهندسین خود تاکنون فلاشینگ های متنوعی را طراحی و تولید نموده است ، که در ادامه برخی از آنها را ملاحظه می فرمایید. با توجه به تجارب گذشته و رضایت مندی مشتریان محترم پیشنهاد می گردد که هدف و انتظار خود از فلاشینگ مورد نظر را با مهندسین گروه صنعتی پارسه در میان گذاشته و پس از جمع بندی و دریافت مشاوره مناسب، سفارش خود جهت طراحی و تولید فلاشینگ را ثبت نمایید.

 

معمولا قرنیز را به منظور آب بندی دیواره های منتهی به پیشانی پشت بام ، بر روی دیوارهای جانبی ساختمان ( نظیر دیوار جان پناه ، دیوار دور حیاط و ...) قرنیز جلوی پنجره و روی درها و قسمت هایی از نمای ساختمان به کار می برند.

 

گروه صنعتی پارسه طراح و تولید کننده انواع فلاشینگ نمای شیروانی و فلاشینگ یا قرنیز انواع فلاشینگ های زیر را به مشتریان محترم عرضه نمود و آمادگی دارد با توجه به نیاز مشتریان محترم و برحسب اندازه های آنان فلاشینگ های جدید را نیز طراحی و تولید نماید:

 

 

 

1) قرنیز ساده دو طرفه تیپ 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2) قرنیز هلالی دو طرفه

 

 

 

 

3) قرنیز هشتی دو طرفه

 

 

 

 

 

 

4) قرنیز شیبدار یک طرفه

 

 

 

 

 

 

5) قرنیز ساده دوطرفه تیپ 2

 

 

 

 

 

 

 و همچنین تمامی قرنیزهایی که مشتریان محترم سفارش داده باشند...