سقف شیروانی

تولید انواع تجهیزات سقف شیروانی

یکی از پرکاربردترین و محبوب ترین نوع سقف های موجود برای ساختمان ها و ویلاها سقف شیروانی ست که دست طراح را در طراحی سازه های دلخواه و مورد نظر خود باز می گذارد. سقف شیروانی علاوه بر سبک بودن و زیبا بودن از نظر جانمایی ستون ها و عدم نیاز به تیرهای باربر در سقف کمک بسیار بزرگی به طراح می نماید. 

گروه صنعتی پارسه (کلینیک تخصصی سقف شیروانی ) با بهره گیری از مهندسین و متخصصین مجرب و همچنین اکیپ های نصب فعال و با تجربه خود آمادگی ارائه انواع خدمات مربوط به سقف شیروانی اعم از مشاوره ، طراحی و اجرای انواع سقف های شیروانی به مشتریان محترم را دارا می باشد.

 

جهت پوشش ساختمان روش های متنوعی مورد استفاده قرار می گیرد که سقف شیروانی به علت وزن سبک ، اجرای سریع و هزینه نسبتا مناسب در بسیاری از سازه های مهندسی مورد توجه است. سقف شیروانی از اجزای مختلفی تشکیل می شود که در این تصویر تلاش نمودیم تا به اختصار آن ها را نمایش داده و در ادامه به تفضیل بدان ها اشاره نماییم.

سقف شیروانی

گروه صنعتی پارسه افتخار دارد که کلیه تجهیزات مورد نیاز جهت ساخت سقف شیروانی از قبیل انواع ورق های موج دار شیروانی ( ورق سقف شیروانی کرکره سینوسی ، ورق سقف شیروانی ذوزنقه ، ورق سقف شیروانی شادولاین ، ورق سقف شیروانی طرح سفال پالرمو و ورق سقف شیروانی طرح سفال ژنوا ) ، انواع فلاشینگ نمای شیروانی ( نمای سه پله ، نمای سینه کفتری هلال داخل ، سینه کفتری هلال بیرون ، نمای آیینه ای و نمای رومی و همچنین انواع نمای سفارشی) ، انواع دامپا یا لمبه ( دامپای رنگی در ضخامت های مختلف و دامپای روغنی و همچنین دامپای گالوانیزه از ضخامت 0.3 میل تا 1.25 میل ) ، انواع تیزه یا خط الراس ، انواع آبرو لندنی یا هلالی و آبرو جعبه ای و آبرو گلدانی ،  انواع فلاشینگ ( فلاشینگ رایزر ، فلاشینگ در ، فلاشینگ پنجره ، فلاشینگ قرنیز ، فلاشینگ نما و انواع فلاشینگ های سفارشی ) را به سفارش مشتریان محترم طراحی و با بهترین کیفیت ممکن تولید و عرضه نماید.

در ادامه انواع تجهیزات مرتبط با سقف شیروانی تولیدی گروه صنعتی پارسه را ملاحظه می فرمایید.

 


 

الف) انواع ورق شیروانی ( تا طول 12 متر به سفارش مشتری)

 گروه صنعتی پارسه تولید کننده انواع تجهیزات مربوط به سقف شیروانی، انواع ورق های موج دار شیروانی را از ورق گالوانیزه و همچنین گالوانیزه خودرنگ در 6 طرح متنوع تولید و به مشتریان محترم عرضه می نماید. طرح های مختلف ورق موج دار شیروانی تولیدی گروه صنعتی پارسه عبارتند از :(جهت ملاحظه مشخصات فنی هر کدام از طرح های ورق موج دار بر روی آن کلیک نمایید)

 

 

1- ورق طرح کرکره سینوسی
2- ورق طرح ذوزنقه تیپ 1
3- ورق طرح ذوزنقه تیپ 2
4- ورق طرح شادولاین
5- ورق طرح سفال پالرمو
6- ورق طرح سفال ژنوا

   


 

 ب) انواع فلاشینگ نمای شیروانی 

گروه صنعتی پارسه تولید کننده انواع فلاشینگ نما و قرنیز ، انواع فلاشینگ نمای شیروانی و همچنین فلاشینگ دیوار و پنجره را در طرح های متنوع و ابعاد مختلف تولید و به مشتریان محترم عرضه می نماید.

فلاشینگ نمای سقف شیروانی ( ابرویی ، نما، قاب و پیشانی دیگر اسامی مصطلح به کار رفته می باشند) تولیدی گروه صنعتی پارسه در 4 طرح زیر طراحی و تولید می گردد:

(جهت ملاحظه مشخصات فنی هر کدام از طرح ها بر روی آن کلیک نمایید)

 

1- نمای هلالی

2-  نمای پله دار

3- نمای آیینه ای
4- نمای طرح پارسه 

 

 گروه صنعتی پارسه همچنین فلاشینگ دیوار و پنجره و همچنین فلاشینگ های طراحی شده جهت استفاده در نمای ساختمان را نیز در ابعاد و طرح های دلخواه تولید و به مشتریان محترم عرضه می نماید. این نوع فلاشینگ ها را می توان در دسته قرنیز قرار داد.

با توجه به سفارش و نیاز مشتریان محترم این طرح ها در ضخامت های دلخواه و همچنین ابعاد مختلف قابل تولید و عرضه دارد.


 

ج ) انواع دامپای روغنی و گالوانیزه رنگی

 


 

 

د ) انواع آبرو ( ناودان شیروانی)

 

 


 

ه ) انواع عایق حرارتی

  1- انواع پشم شیشه 1 و 2 اینچ
       2- فوم شیروانی

 


 

و) توری مرغی

 


 

ز) انواع پیچ شیروانی خودکار سرمته ای